تبلیغات
وبلاگ دامپزشک - بانک مقالات دامپزشکی - در مورد وبلاگ دامپزشک

 

 سال ها پیش وقتی در موتورهای جستجو به دنبال مطالب و مقالات دامپزشکی می گشتیم به نتایج قابل قبولی دست نمی یافتیم و نتیجه جز مطالب پراکنده، خلاصه، غیر قابل تائید نبود. سایت ها و وبلاگ های مرتبط با دامپزشکی در آن زمان از لحاظ علمی دارای کارکرد ضعیف و  دوره ای و غالبا کپی برداری بودند یا به دلیل وابستگی به ارگان های دولتی و خصوصی اهم توجه آنها معطوف به وظایف سازمانی و معرفی خویش در فضای اینترنت، معرفی محصولات و خدمات و  دست یافتن به سود اقتصادی بیشتر بود و کمبود مرجع اینترنتی که در آن مقالات و مطالب مرتبط با علم دامپزشکی در آن به زبان  فارسی گرد آوری شده باشد همواره احساس می شد.

 

از همان زمان بر خود واجب دانستیم به جای انتظار خود دست به اقدام بزنیم و گام هایی هر چند کوچک در جهت معرفی این رشته شیرین علم و فراهم کردن جدیدترین مطالب مرتبط با علم دامپزشکی برداریم. در همین جهت پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیدیم که در جهت ارتباط آسان تر با مخاطب بهتر است این مطالب در قالب یک وبلاگ ارائه شود. لذا با بررسی های لازم سرویس دهنده مناسب و نام کاربری "vet" به معنای "دامپزشک" برگزیده شد و پروژه وبلاگ دامپزشک رسماً از فروردین ماه سال 1385 شروع به فعالیت نمود.

از روزهای اولیه راه اندازی این وبلاگ سالها می گذرد و همواره با تلاش تیم کاری و محبت بازدیدکنندگان بر بازدید های روزانه و ماهانه این وبلاگ افزوده می شود تا جایی که امروزه این وبلاگ پایگاهی محبوب و شناخته شده در بین دانشجویان دامپزشکی، دارندگان حیوانات خانگی، پرورش دهندگان دام و طیور و ... گردیده است.

وبلاگ دامپزشک نیز همواره مقدم بازدیدکنندگان خود را ارج نهاده و سعی نموده همواره با بهترین مطالب و محصولات پذیرای این عزیزان باشد تا آنجا که برای اولین بار در ایران دارونامه دامپزشکی را به زبان فارسی و قابل نصب در اکثر تلفن های همراه را با نام Pharmovet تولید  و به صورت رایگان به بازدیدکنندگان خود ارائه نمود. 

هم اکنون مدیریت این وبلاگ بر عهده  آقای دکتر عقیل علیدوستی است که با همکاری سایر اعضای تیم و تعامل با بازدیدکنندگان محترم جهت نیل به اهداف بلند وبلاگ دامپزشک تلاش می کنند.  

   


نظرات()

وبلاگ دامپزشک

کاملترین بانک مقالات فارسی دامپزشکی